Müzik ruhun gıdası
2 Şubat 2022
Hayat Amacı
3 Kasım 2022
Müzik ruhun gıdası
2 Şubat 2022
Hayat Amacı
3 Kasım 2022
 

“Aradığınız hazine belki de girmekten korktuğunuz mağara da saklıdır.”

Sizden önceki nesilden biri gibi hissediyor, davranıyor, acı çekiyor, öfkeleniyor veya birinin acısını taşıyor olabilir misin?

IMG_6908

Ailede, çok acı verici ve konuşulmaktan utanılan herhangi bir travma yaşanmış mıydı? (Bir ebeveynin, çocuğunun ya da kardeşinin erken ölümü veya bir terk ediliş. Cinayet, suç işleme veya intihar vb)

Çocuklar; anne babaların karmalarıdır. Anne babaların veremedikleri sınavları; çocuklar yani biz:) seçerek, bilerek ve kabul ederek geliriz. Hatta yaşamsal derslerimizle ilgili buna uygun aile seçerek geliriz. Anne babalarımız da başka ebeveynlerin çocukları, 7 cet soydan DNA aldığımızı göz önünde bulundurursak.. Tamam buraya kadar sorun yok, ancak yaşamsal sınavlarımızı verirken atalarımızın acıları, sözleri, yeminleri, kontratları, bizde blokaj oluşturan her ne varsa yoldaki engeller olarak çıkabiliyor. 

DNA’daki kayıtlar bilinç altında tüm bunları dönüştürmek için kişi ve olaylar çekiyor yaşamımıza.. Elbette ki tüm bu yaşananlardan kazanımlarımız, edinimlerimiz ve yeteneklerimiz var. Asıl amaç ne kadar çabalasak ta dönüştüremediklerimizle ilgili olan kısımlar ve bu yaşamda ciddi blokaj yaratan durumlarla ilgili.. 

🎐Tanıdığım tanımadığım tüm atalarımı çektikleri acılardan dolayı onları onurlandırıyorum, bana kadar gelen tüm yetenekleri sevgiyle kabul ediyorum, atalarımdan gelen bildiğim bilmediğim tüm anlaşmaları, yeminleri, sözleri, ahları, kontratları şimdi şuan da burada bozuyorum. Tüm borçlar ödendi ve bitti.. Tüm bu programlardan özgürleşmeye hakkım ve iznim var, benim hayat planım diğerlerinden farklı, ben kendi seçimlerimi yaşıyorum. Tüm bu programlardan özgürleşmeye ve ilerlemeye izinliyim. Şükürler olsun oldu oldu oldu🌈 

Bunu ara ara kendimize hatırlatmakta fayda var. Nefes meditasyonu ve Theta Healing ile de dönüşüm sağlanabilir.

numerology

Nümeroloji ile yapılan açılım sayesinde; genlerden aldığınız ve hayatınızda ciddi blokajlar oluşturan konu veya konularla ilgili (epigenetik aktarımla ilgili) elle tutulur bilgiler vermektedir. Açığa çıktıktan sonra dönüşmesi çok daha kolaylaşmaktadır; geçmiş yaşam şifası (regresyon), thetahealing ile bilinçaltı seansı ya da nefes seansları ile çalışmalar yapılmaktadır.