Sinerji Analizi
4 Kasım 2022
Yaptığınız İş Size Ne Kadar Uygun?
4 Kasım 2022
Sinerji Analizi
4 Kasım 2022
Yaptığınız İş Size Ne Kadar Uygun?
4 Kasım 2022
 

“Her birimizin yolculuğu farklı, hepimizin hayatı deneyimlediği şekli farklı farklı olabilir.”

Sıkça duyduğumuz "Karmik Borç" seçmiş olduğumuz bu yaşamla ilgili söz verdiğimiz ve eksiklerimizi tamamlamaya çalıştığımız borçlarımızdan bahsediyoruz. İçsel olarak bir çok şeyin farkında olsak ta bilgi gideceğimiz rota da bize güç verir.

elifsaltik-numerology-karmik-borclar

Öncelik olarak; doğduğumuz günü, saati, doğacağımız aileyi, aynı zamanda çocuğu olacağımız anne, babayı, kardeşlerimizi, yaşadığımız şehri ve ülkeyi seçerek geliyoruz. Vermemiz gereken sınavlarla doğru orantılı olarak isim soy ismimizi de seçerek geliyoruz. Bazı anneler çocuklarının seçtikleri isimle ilgili rüya kanalıyla ya da his yoluyla bu isim bilgisine ulaşıyor. Farklı bir isim koyacağım diye tutturduysanız da çocuğunuz o dersleri kolayca vermek için doğum tarihi rakamlarını ona göre seçiyor.

Karmik borçlarımız neler peki? İsim ve soy isim den yola çıkılarak 9’lu sistemde isimimizdeki harflerin karşılığına denk gelen çakralarımızın doluluk ve boşluklarından bahsediyoruz.

Örneğin 7 ile ilgili karmik borcunuz varsa beyninizin sağ ve sol lobunu aktif edecek edinimler kazanmanız gerekir, spritüel alanda genişlemeniz gerekir. Ya da piyano çalmak gibi. Asıl amaç dengedir tüm çakralar dengeli çalışmaya başladığında hayatımızdaki bir çok blokajda çözülmeye başlar.

Çakralar nasıl doldurulur? Evlendiğiniz eşinizin aldığınız soy ismi bile bu konudaki titreşimleri değiştirir. Takma isimler titreşimlerinizi değiştirir. Bazen bazı soy isimlerini kullanmak istemezsiniz çünkü ruhsal olarak size iyi gelmediğini bilirsiniz.

Karmik borçlarımızı bilmek bizim hangi konularda dikkatli olmamız gerektiği ile ilgili bilgi verir. Kendimizde şikayet ettiğimiz konuların temel köküne iner çünkü buralar şifalanmak ve sizin görmeniz için beklemektedir.

Bazen bir iyilik yaptığınız da ruhunuz inanılmaz huzurlu hisseder. Asıl amacımız ruhunuza giden yolda yapmanız gereken sizi huzurlu ve mutlu hissettirecek noktaları yakalamaktır.

İsminiz ve soy isminizin içinde;
A,j,S 1. Çakranın doluluğunu temsil eder
B,T,K 2. Çakra
C,L,U,Ü 3. Çakra

D,M,V 4. Çakra
E,N,W 5. Çakra
F,O,Ö,X 6. Çakra
G,Ğ,P,Y 7. Çakra
H,Q,Z 8. Çakra
I,I,R 9. Çakra

numerology

Çakralarda ilgili isim ve soy isim net şekilde referans olur bize ancak yaşam yolu ve doğum tarihinden gelen rakamlar bu çakralarla ilgili desteklenip desteklenmediğimizi ayrıca bu çakra boşluklarından kaynaklanan bizde oluşturmuş olduğu karakteristik özelliklerimiz ve bir bakıma en zayıf noktalarımızla ilgili de net bilgiler verir.
Ayrıntılı analiz için benimle iletişime geçin.