parallax background

Nümeroloji Analizi Nasıl Açılır?


"Yaşamınızın ritmi sayılarda gizli: ritminizi keşfedin, hayatınızı değiştirin"

elif-saltik-design-web-tasarim

Nümeroloji Analizi

Kendi rakamlarınızı bilmek, hayatınızdaki düzensizlikleri çözmede, hayatınıza istediğiniz şekilde yön vermede ve hayatınızın ritmini yakalamada size rehberlik edecektir. Bu nedenle, hayatınızdaki karmaşıklık ve düzensizliklerden kurtulmanın yolu da, şansı, bolluğu, bereketi bulmanın yolu da ritminizi keşfetmekten geçer. Böylelikle hayatınıza bir düzen getirmek, istediklerinize ulaşmak ve hayatınızı kolaylaştırmak mümkün hale gelir. Bu eğitimle yaşayacağınız keşif, dünyayı algılamanızın, kendinizi dünyaya anlatmanızın ve istediğiniz hayatı yaşamanızın anahtarı, anlamıdır. Bu keşif, dünyayı ve evreni anlamanın, kendini dünyaya ve insanlara anlatmanın en iyi yoludur. Bu keşif, sayı, harf ve sözün ritmi ile dünya ve insanlarla ilişkinize dair yaşamsal derslerinizin alınmasıdır.
iletişim

Numeroloji, sizin şu anda olduğunuz kişiyle, potansiyel olarak olabileceğiniz kişi arasında kurulan bir köprüdür. O, sizin yaşayabileceğiniz en iyi hayatı yaşayabilmenize ve olabileceğinizin en iyisi olmanıza olanak sağlayan bir sıçrama tahtasıdır. Michelle Buchanan

Kadim öğretiler der ki gelmeden önce; yaşadığımız ülkeyi, annemizi, babamızı doğacağımız aileyi seçerek geldiğimizi söyler. Dünya bir sınav alanıdır ve biz tam olana kadar gelmeye devam edeceğiz.. Nümeroloji burada nasıl işimize yarıyor? Bu yaşamdaki; şanslarımızı, fırsatlarımızı, yeteneklerimizi bize açık şekilde gösterir. Hangi meslekte başarılı olacağımızın bilgisini alabiliriz. İsim ve soy ismimizden hangi karma ile geldiğimizi ve hangi konularda sınanacağımızı bulabiliriz. 

Doğum tarihimiz ise isim soy isimle almış olduğumuz bilgileri daha net ve açıklanabilir hale getirir. Doğum tarihimizden yaşam amacımıza ulaşırız. Sebepsiz burada olmadığımızı düşünürsek elbette bir amacı gerçekleştirmek içinde bu yaşam da bulunuyoruz. Nümeroloji bu yaşamda hangi yolları kullanacağımızı ve hangi enstrümanları kullanmamız gerektiği bilgisini verir. 

Analizde isminiz ve soy isminize bakılarak karmik borçlarınız, bunların çukurlarını çalıştırmamak için neler yapmanız gerektiği, kimi zaman geçmiş yaşamınızla ilgili de karmik bilgilerin yer aldığı açıklamalar yer almaktadır. 

Tüm yaşamımız boyunca bizi ileriye taşıyacak ya da çukuruna düşürecek yazılı olan bilinçaltı çalışma şeklimiz bulunmaktadır. Nümerolojik hesaplamalarla hangi konularda dikkatli olmamız gerektiği bilgisine ulaşırız. 

Bulunduğumuz yıl, ay ve günle ilgili hem analizinizde ayrıntılı hem de bir yıl boyunca karşınızda duracak masa takvimimiz ve cep ajandamız için tıklayın.

Belki yaşadınız sebebini anlayamadınız belki de henüz yaşamadınız hayatınızın dönüm noktaları diyebileceğimiz kırılma yılları bizlere ruh varlığının hangi konularda neler yaşayabileceği ile ilgili bilgiler verir. Analiziniz içinde bu yıllar ve açıklamaları ile birlikte yer alacaktır. 

Partnerinizle, eşinizle, ortaklık yapacaksanız iş arkadaşınızla, aileniz ile ya da baktırmak istediğiniz her kimse ile sinerji analizini bakabilmekteyiz. Birbirinizi nasıl gördüğünüz, hangi amaçla yan yana geldiğiniz, sinerjinin desteği nerden geleceği, karmik borcunuzun olup olmadığı, eğer evlenecekseniz bu kişinin uygun olup olmadığı, ruh duygunuz ve maneviyata açılan kapınız dahil hepsinin analizine bakabiliriz. Hatta konuyu biraz daha ileri götürüp geçmiş yaşamda hangi konuyla ilgili yan yana geldiğiniz ya da aynı evin içinde yaşama enerjiniz var mı tüm bunlara sinerji analizi ile bakabilmekteyiz. 

Analiz için 2 gün azami olmakla birlikte zamana ihtiyaç duyulmakta olup analiz açıldıktan sonra yüzyüze görüntülü görüşme sonrasında da hem ses hem de pdf kaydı paylaşılmaktadır. 


Mükemmel işleyen evren, sayıların gücüyle düzenlenmiştir.” Hermetika