Hayat Amacı
3 Kasım 2022
Karmik Borçlar
4 Kasım 2022
Hayat Amacı
3 Kasım 2022
Karmik Borçlar
4 Kasım 2022
 

“Aynı evin içinde ya da aynı ortamda kalıp kalamayacağınızı söyleseydim ne düşünürdünüz?”

Eşiniz, sevgiliniz, arkadaşınız, kardeşiniz, anneniz, babanız, iş yerindeki sıkı şekilde çalıştığınız çalışma arkadaşınız. Ya da hiç anlaşamadığınız insanlar? Nasıl bir ilişkiye sahipsiniz? İlişkinin kurtarılması gereken yönleri ya da çukurları ile ilgili ne kadar farkındasınız? Sinerji analizi bize neler mi verir?

elifsaltik-numerology-sinerji-analizi

Sinerji analizi, sadece ilişki analizi olarak bakılmamalı, bir proje ya da ortaklık geliştirilecek işlerle ilgili en az iki kişi olmakla birlikte birden fazla kişinin grup sinerjisine bakılabilir. Hatta yaşadığınız şehir ile ilgili bile sinerji analizine bakılabilir. Size ne öğretmek istediği, o şekirde kalmış olmanızın karmasının ne olduğu ne yaparsanız kendinizi huzurlu ve mutlu hissedebilirsiniz. Ya da maneviyata açılabilmek için hangi kapıdan geçmeniz gerektiğine varana kadar bize ufkumuzu açıcı bilgiler verebilir. Daha öncesinde o kişiyle bir araya gelip gelmediğinize bile sinerji analizi ile bakıp bilgi alabilirsiniz. Test edildi onaylandı 🙂 Sinerji analizi ile bakabileceğimiz başlıklar aşağıdaki gibi...

💫 İlişkiyi görme şeklinizi ve birbirinizin ilişkiye bakış açısını gösterir.

💫 Bu ilişkide neden bir araya geldiğinizi gösterir,

💫 İlişkinin birbirinize karşı olan karmik borcunu gösterir en değerli bilgi budur ki tekamülümüzü gerçekleştirmemiz için ilişkiler en büyük aracılardır. Bu sebeple bize gösterilen ve öğrenilmesi gereken karmik borç önem taşır.

💫 İlişkide içsel huzur, sevgi ve dengeyi nasıl oluşturacağınızın bilgisini verir.

💫 İlişkinin dikkat edilmesi gereken yönlerini verir.

💫 İlişkinin ayna/hocalık mı ya da bir ruh eşi ilişkisi olup olmadığı bilgisini verir.

💫 İlişkide olduğunuz kişiyle aynı mekanda kalıp kalamayacağınız bilgisi, ilişkinin yapıştırıcı etkisi var mı ve seksüel açıdan birbirinize uygun olup olmadığınız ile ilgili bilgi de verir.

💫Birlikte yapacağınız organizasyonlar ile ilgili bilgiler gibi bir çok konuda bilgi verir. Doğru yorumlandığında anda şifa enerjisi de çalışmaya başlar.

💫 Geçmiş yaşamlarda da bir araya gelip gelmediğinizi ve hangi koşulda bir araya geldiğiniz bilgisini de verir.

numerology

Kişi analizi açıldığında bonus olarak eşiniz ya da sevgilinizle ya da eşiniz ve çocuklarınızla birlikte sinerji analizi açıyorum. Nümeroloji rakamlar bize ne kadar kötü gözükse de kurtarılabilir elle tutulabilir yerler verir. Nümeroloji dünyanızı başınıza yıkmak için uğraşmaz sadece ilişkiyi daha iyi hale nasıl getirebileceğinizin bilgisini verir.