Epigenetik Aktarım
2 Mart 2022
Sinerji Analizi
4 Kasım 2022
Epigenetik Aktarım
2 Mart 2022
Sinerji Analizi
4 Kasım 2022
 

Bu hayata neden geldiğinizi keşfetseydiniz ne olurdu?

Her birimizin tümüyle kendimize ait bir karaktere sahip olmamız, başka hiç kimsenin aynen olamayacağı gibi olmamız ve başka hiç kimsenin aynen yapamayacağı gibi yapmamız murat edilmiştir. -William Ellery Channig

yasam-yolu-icerideki-gorsel

Yaşam Yolu Numarası olarak eklemekte de büyük fayda var, hayat yolu numarası; Nümeroloji’nin en sevdiğim kısmı burası sanırım, neden buraya gelmeyi seçtiğim sorusunun cevabı ve beni tam anlamıyla bu yola koyan en önemli pusulalardan bir tanesi yaşam yolu numaram oldu diyebilirim.

Yeteneklerimi ve ne yapmam gerektiği ile ilgili en büyük referansım yaşam yolu numaram iyi ki de böyle bir yol seçmişim. Yolunda olduğun fikri insana inanılmaz bir huzur veriyor. Gideceğimiz yol bellidir ya dörtlüleri açıp gidersiniz ya da sadece günü kurtarmaya çalışırsınız 🙂

 

Yaşam yolundan çıkan bir çok yetenekler ve aşılması gereken yollar açık ve net biçimde önünüze serilir. Çakralarında karmik borcu bulunup bu rakamları yaşam yoluna koyanlar örneğin ben 😊 bu yolu öyle ya da böyle açacağıma dair söz vererek gelmiş olduğum bilgisinide veriyor. Ve bu bilgiler ışığında başkalarının yoluna ışık olmak beni son derece tatmin ve mutlu hissettiriyor.

Yaşam yolunun bazı güzellikleri vardır sizi ne kadar zorlarsa zorlasın aynı zamanda kullanabileceğiniz sağlam yeteneklerde verir. Yaşam yolu numarası tektir ama buraya giderken kullanılacak argümanlar ilk iki rakamdan gelir. 

Nasıl hesaplanır diye bakacak olursak çok basit işler;

Doğduğunuz günün rakamsal toplamlarından ortaya çıkar.
24.05.1983 tarihli birinin yaşam yolu numarasına baktığımızda

2+4+5+1+9+8+3 = 32/5 rakamıdır

1 rakamı yaratıcılığı ve cesareti ifade eder
2 rakamı uyum ve iş birliğini ifade eder
3 rakamı ifade de duyarlılığı ifade eder
4 rakamı sabır istikrar ve sadakati ifade eder
5 rakamı yenilik ve özgürlüğü ifade eder
6 rakamı uyumlama ve sevgiyi ifade eder
7 rakamı maddi manevi köprü kurmayı ifade eder
8 rakamı başarı, muhakeme yeteneği ve gücü ifade eder
9 rakamı evrensel hizmet ve hocalık bilgisini ifade eder. 

10-20-30 gibi rakamlarda 0 rakamı oldukça değerlidir ve 0 içsel yetenek ve sezgilerle ilgili 0. Çakrayı da açar.

numerology

Tüm bu bilgiler ışığında rakamlar 3 şekilde çalışır olumlu, olumsuz ve çukur yanları gösterir. Eğer yaşam yolunuzdaki rakamlarla ilgili doğru orantıda gitmiyorsanız çukuruna düşme olasılığını gösterir. Yaşam yolu bilgisi doğru sindirilmelidir. Zaman geçtikçe sizin için daha anlamlı hale geldiğini göreceksiniz. En önemli kavram tüm bunlardan ne kadarına hazırsınız?